top of page
image (1).png

Pirmās Radošo un digitālo industriju centra atslēgas nodotas nomniekiemRadošais un digitālais centrs “Rainis” pamazām sāk uzņemt uzņēmējus nesen pārbūvētajā ēkā Raiņa ielā 25 (iepriekš Cēsu neredzīgo biedrības mācību un ražošanas uzņēmuma ražošanas telpas). Pilna servisa izdevniecība "Sava grāmata" ir pirmā, kas pēc veiksmīgas nomas tiesību izsoles un līguma noslēgšanas, jau uzsākusi darbu centra telpās. Notikums ne tikai pavēris jaunu lappusi izdevniecībai, bet arī Radošo un digitālo industriju centram un tā stāstam. Šajā īsajā laikā izdevniecība ir veiksmīgi iejutusies jaunajās telpās, apliecinot izdevniecības entuziasmu un vēlmi būt daļai no centra.

 

Izdevniecības komentārā par jauno sākumu Radošo un digitālo industriju centrā tika pausts aizrautīgs prieks un gandarījums par iespēju darboties inovatīvā un jaunā vidē. “Ņemot vēra, ka domājām par uzņēmuma attīstību un paplašināšanos, jaunas telpas savai darbībai meklējām jau kādu laiku. Tādēļ iespēja pretendēt uz uzņēmējdarbības telpām ēkā, kuru tobrīd (2023. gada pavasarī) gatavojās renovēt, mūs ļoti iepriecināja. Jāatzīst, ka bijām arī patīkami pārsteigti par raito tempu, kādā notika renovācijas darbi, un jau šī gada pašā sākumā bijām droši, ka vēlamies uzņēmuma darbību turpināt jaunajās Raiņa kvartāla telpās. Par labu darbam Raiņa kvartālā bija vairāki aspekti. Pirmkārt, mēs nereti uzņemam pie sevis izdevniecības grāmatu autorus, līdz ar to velējāmies gaišākas, ērtākas un plašākas telpas, kur to darīt. Otrkārt, ņemot vērā nākotnes plānus, kas iekļautu, piemēram, papildu darbiniekus, līdzšinējās telpas (Skolas ielā 6) mums būtu krietni par šauru. Treškārt, Raiņa kvartāls atrodas ļoti ērti pieejamā lokācijā gan mūsu klientiem, gan piegādātājiem. Jūtamies pozitīvi ne tikai par šo brīdi, bet arī par nākotni, kādu sola Raiņa kvartāla attīstības projekts – interesantu kultūras dzīvi un patīkamu darbošanos kopienā” komentē izdevniecības pārstāvji Atis Baumanis un Anita Zvirbule.  

 

Pēc pirmajām nomas tiesību izsoles kārtām, centra telpas paliek aizpildītākas un noris lielāka rosība. Ar jaunumiem par telpu pieejamību un informāciju par nomas tiesību izsolēm iespējams iepazīties un sekot līdzi sadaļā "jaunumi" un kvartāla sociālajos medijos.

 

Pirmais publiski pieejamais pasākums centrā notiks jau 1. martā, aicinot ikvienu interesentu izglītojoši pavadīt pēcpusdienu. Pasākuma norise plānota Vidzemes inovāciju nedēļas ietvaros, uzsverot dažādības nozīmi digitālajās industrijās! Pasākuma un sarunu tēma “Jaunais kolēģis: mākslīgā intelekta dažādie pielietojumi”, veicinot radošumu, inovāciju un zināšanu apmaiņu. Pasākumā piedalīsies eksperti no Latvijas, Kubas, Čīles un Šveices, sniedzot ieskatu dažādās nozarēs - informāciju tehnoloģijās, pārdošanā un mārketingā, medicīnā, mākslā un mūzikā. Pasākums ir izcila iespēja ne tikai profesionāļiem, bet arī plašākai sabiedrībai iepazīt kā tehnoloģijas maina mūsu ikdienu un nākotnes perspektīvas. Vairāk par pasākumu iespējams uzzināt kvartāla mājas lapā un sociālajos medijos. 


Vairāk par pasākumu: https://ej.uz/jaunais_kolegis_VIN

留言


bottom of page