top of page
image (1).png

Koprades darbnīca “Cēsis 365 dienas gadā”


Psssst… Droši vien jau esat dzirdējuši un varbūt pat redzējuši, pilsētā notiek pirmās ēkas renovācija jaunajā Raiņa kvartālā (iepriekš Cēsu Neredzīgo biedrības rūpnīca). Raiņa kvartāls ir jauna tikšanās vieta cēsniekiem, radošajiem uzņēmējiem, vieta, kur satiekas izglītība un kultūra.


19. maija pēcpusdienā tiek rīkota pilsētas mēroga radošā darbnīca “Cēsis 365 dienas gadā”, kurā plānosim, kā ikviens var izmantot Raiņa kvartālu, lai īstenotu savas idejas.


Kamēr kvartāls vēl ir tapšanas procesā, mums ir unikāla iespēja izmantot esošās ēkas eksperimentiem, iniciatīvām un kopābūšanai visa gada garumā. Arī gada aukstajos ziemas mēnešos mums ir pieejama plaša, unikāla telpa, kurā iedzīvotāji, uzņēmēji un radošās organizācijas var rosināt un īstenot savas idejas.


Darbnīcā runāsim par:

  • Rudeni, ziemu un pavasari

  • Kādi ir “tukšie” punkti esošajās iespējās, kurus būtu vēlams aizpildīt

  • Kādas ir jūsu (potenciālās) idejas, domas un iniciatīvas, kuras varam palīdzēt atbalstīt

Kā? Strādāsim grupās, lai smeltos idejas eksperimentiem, ko īstenot vēl tikai topošajās Raiņa kvartāla ēkās.


Ko? Sagaidām vairāk kā 60 dalībniekus, kuri pārstāv Cēsu iedzīvotājus, vietējās asociācijas, kultūras nozari un biznesa aprindas Cēsīs un ārpus tām.


Kas? Pasākumu veido un organizē Cēsu pilsēta, Skola6 un Cēsu Mākslas skola kopā ar Kristiana Rīsa un Stefānijas Patersones no Volcano (DE) atbalstu, kas ir pieaicinātie eksperti iesaistīšanās procesu veicināšanā no Jaunā Eiropas Bauhausa. Jaunais Eiropas Bauhaus ir Eiropas mēroga projekts, kas koncentrējas uz skaistu, iekļaujošu un ilgtspējīgu dzīves telpu un pieredzes radīšanu.


Veidosim kvartālu kopā!

Tiekamies 19. maijā!


Comments


bottom of page