top of page
image (1).png

Cēsu novada uzņēmēju forums notiks 24.novembrī


Uzsverot sadarbības nozīmi, izceļot to arī kā galveno vadmotīvu, 24.novembrī norisināsies tradicionālais Cēsu novada uzņēmēju forums. Forums šogad atkal notiks klātienē koncertzālē ''Cēsis''. Tas sāksies plkst.10.00, iekļaujot arī ''Cēsu novada uzņēmēju gada balvas'' pasniegšanu veiksmīgākajiem 2023.gada novada uzņēmējiem dažādās kategorijās.

Sadarbība ir ļoti būtisks aspekts kā uzņēmējdarbībā, tā arī citās ikdienas gaitās. Runāsim par dažādiem sadarbības veiksmes stāstiem un izaicinājumiem, kā arī veicināsim jaunu sadarbību veidošanos tieši foruma norises laikā.

Līdzīgi kā pērn, arī šī gada foruma apmeklētāji lekcijas un diskusijas vēros, sēžot pie galdiem, nevis skatītāju rindās. Šis formāts izvēlēts, lai foruma apmeklētājiem būtu lielāka iesaiste foruma norisē, pārspriežot dzirdēto un veidojot jaunas sadarbības vai stiprinot esošās.

Informācija par pieteikšanos sekos. Pagaidām aicinām rezervēt 24.novembri, lai kopīgi svinētu Cēsu novada uzņēmēju svētkus!

Dienas laikā būs iespēja dzirdēt vairākas dažādu jomu ekspertu, akadēmiķu, uzņēmēju lekcijas un stāstus. Cēsu novada uzņēmēju paneļdiskusijā runāsim par vienmēr aktuālo konkurētspējas uzturēšanu.

Pasākumu organizē Cēsu novada pašvaldība.

Comments


bottom of page