top of page
image (1).png

Cēsu novada pašvaldība sniedz iespēju radošajiem izpausties

Priecājamies paziņot, ka Raiņa ielas 27 ēka un jumta terase pieejama plašākai dienas īrei līdz novembrim. Telpa paredzēta eksperimentāliem, laikmetīgiem un sabiedrību iesaistošiem mērķiem, tajā pašā laikā, neizslēdzot svinēšanu un baudīšanu. Ēkas dienas īres maksa ir 9,80 EUR + komunālie maksājumi.


Šī ir unikāla iespēja izmantot plašo un gaišo ēku pilsētas centrā, lai īstenotu mūzikas, mākslas, izklaides, izglītojošo vai jebkādu citu pasākumu!


Lai pieteiktu pasākumu:

  1. Noskaidro, vai laikmetīgās mākslas izstāžu zāle pieejama tevis izvēlētajos datumos, rakstot uz rainakvartals@skola6.lv, pie reizes vari rezervēt iespēju apmeklēt izstāžu zāli telpu apskatei;

  2. Pēc norises datuma saskaņošanas, nepieciešams iesniegt iesniegumu pašvaldībai , rakstot uz dome@cesunovads.lv, ne vēlāk kā nedēļu pirms pasākuma norises dienas;

  3. Kad pasākums saskaņots, sazinies ar kvartāla komandu vēlreiz, lai precizētu informāciju un pārrunātu aktualitātes par telpām vai atbalsta iespējām;

  4. Uzturi komunikāciju ar kvartāla komandu pasākuma organizēšanas laikā, lai nerastos kādas neparedzētas situācijas;

Iesniegums_Raiņa27_nomai
.docx
Download DOCX • 17KB

Rudens Cēsīs: ideāls laiks kultūras un radošajiem pasākumiem


Cēsis ir ieguvušas reputāciju kā viens no aktīvākajiem kultūras notikumu punktiem Latvijā. Vasara bija pasākumiem bagāta un rudens var būt vienlīdz spilgts un radošs. Lai to nodrošinātu, mēs piedāvājam organizēt pasākumus šajā ainaviskajā un centrālajā vietā, kas iederas jebkurā radošajā projektā. Cēsu Laikmetīgās mākslas izstāžu zāle ir mīļa vieta gan vietējiem, gan ciemiņiem. Noteikti vari paļauties uz vietējās kopienas atbalstu, lai organizētu veiksmīgu pasākumu un iekustinātu Cēsu radošo un digitālo kvartālu "Rainis".


Izdevīgs risinājums


Ar dienas īri 9,80 EUR + komunālie maksājumi, jūs varēsiet izmantot visu ēku, kā arī terasi un tās resursus. Cena dod brīvību plānot vairākas aktivitātes un pasākumus, neizšķiroties par dārgām nomas izmaksām. Telpas ietilpīgais interjers piedāvā iespēju radīt un izbaudīt grandiozu pasākumu.


Radošās vides piedzīvojums


Lai gan Cēsu Laikmetīgās mākslas izstāžu zāle nav apsildāma, tas piešķir papildu radošumu pasākumam. Silti dzērieni, dzeja, dejošana vai sportošana ir tikai daži no veidiem kā atbaidīt aukstumu, nodrošinot, ka pasākums būs neaizmirstams.


Sazinies:

Raiņa kvartāls ir vieta, kur tikties, dalīties idejās un radīt kopā. Ja jums ir ideja pasākumam, kuru vēlaties īstenot, nevilcinieties, sazinaties ar mums, rakstot uz rainakvartals@skola6.lv. Esam šeit, lai palīdzētu īstenot jūsu radošās vīzijas un radītu neaizmirstamus brīžus mūsu kvartālā.


Izmanto iespēju un radi neaizmirstamus pasākumus!


Comentarios


bottom of page